הודעה לעיתונות

לשמש קודם כל השפעה חיובית על הבריאות שלנו , היא ממריצה ייצור ויטמין D ומשפיעה לחיוב על מצב רוחנו. אולם יחד עם זאת יש לשים לב השפעתיה המזיקות בזמן חשיפה מוגברת.
שני סוגי קרינה נחשבים מסוכנים: קרינה על סגולה B ((UVB וקרינה על סגולה A ((UVA. הראשונה מתאפיינת בקרניים באורכי גל של 290-320 ננומטר (ביליונית המטר). קרניים אלה מפיקות חום ובעלות יכולת רבה יותר לגרום כוויות מאשר קרינת UVA. קרני UVB נחשבות לגורם העיקרי להתפתחות סרטן עור ויש להן השפעה משמעותית בגרימת מלנומה. הקרינה מהסוג השני מתאפיינת בקרניים ארוכות באורכי גל של 320-400 ננומטר. קרני UVA, שאינן מפיקות חום, חודרות עמוק יותר לעור מאשר קרני UVB, גורמות לקמטים ולהזדקנות מוקדמת של העור, אך גם מחריפות את ההשפעה המסרטנת של קרני UVB.

GUINOT PARIS היא החברה הראשונה שפיתחה מוצרים קוסמטיים העומדים בתקנות האירופיות ובדרישות רשות המזון והתרופות האמריקנית (FDA) ממוצרים המספקים הגנה מקרינת שמש מסוכנת, כולל קרני UVA.
כל מוצרי הסדרה פותחו במעבדות גינו העומדות בסטנדרטיים גבוהיים ברמה פארמצפטית.

הסדרה מבוססת על שני פטנטים רשומים של חברת גינו :
1. Newcleic Deffense – מולקולות D.N.A אשר פותחו והוכחו ע"י פרופסורים באוניברסיטת בוסטון כמגנות על ה- D.N.A המקורי. מולקולות אלו הזהות במבנה המולקולארי שלהם ל- D.N.A. המקורי נמרחות על פני שטח העור וגורמות לקרני השמש לפגוע בהם במקום ב- D.N.A המקורי.

2. HELIOTROPINE – פפטיד הדומה בפעילותו ל – MSH הטבעי (הורמון הממריץ ייצור מלנין) בעור ולכן פועל כהגנה מקרני השמש ע"י עידוד יצירת גרגירי מלנין לפני שטח העור. בנוסף Heliotropine דומה בפעילותו למערכת החיסון של העור ע"י מניעת הופעת אלרגיות, פריחות רגישויות ונפיחויות.

במחקרים שנעשו בחברת גינו נמצא כי לקוחות כיום חפשות מוצרי שמש המעניקים גם הגנה טוטאלית וגבוהה מקרני uva&uvb גם מוצרים בטוחים לשימוש אשר לא מכילים פארבנים ומיוצרים במעבדות איכותיות ובסטנדרטיים גבוהים וגם מוצרים במרקים קלילים /לא שמוניים ובארומה נעימה וגם קלים לשימוש.

סדרת השמש – של גינו פריז עומדת בכל דרישות אלו של לקוחותיה :

מוצרים המיוצרים במעבדות ברמה פארמצפטיים ללא פארבנים ואשר מעניקים ללקוחה הגנה בטוחה וטוטאלית מקרני השמש.
סדרה המגנה מפני קרני UVA ו-UVB.
ארומה ייחודית של וונילה.
מוצרים במרקם קליל ללא שומן אשר לא משאירים תחושה שומנית ודביקה בזמן המריחהאו שכבה לבנה על העור.
נוחים לשימוש. בסדרה מגוון מוצרי הדנה המגיעים ברמות שונות של spf , באריזות שונות בהתאם לעדיפות הלקוחה.

סדרת השמש – המוצרים:

STICK SPF50 – מקלון הגנה ייעודי לאזורים רגישים במיוחד כמו שפתיים, לחיים, אף, נוח לשימוש חוזר במהלך היום בגלל קוטנו. אידיאלי לשימוש בפעילויות חוץ כמו סקי או ספורט מים. המחיר למקלון של 8 גרם: 190 שקל.

קרם הגנה SPF30 – קרם המעניק הגנה גבוהה מפני קרינה לפנים ולאזורים רגישים אחרים כמו חזה וכתפיים. בנוסף גם מלחח את העור, מרגיע אותו ומונע חמצון.מכיל: NUCLEIC DEFENSEוויטמין E. המחיר לאריזה של 50 מ"ל: 218 שקל.

ספריי נטול שומן SPF15 – קרם הגנה לגוף ולפנים. תרסיס במרקם קל במיוחד ללא שומן, המרגיע את העור ומונע אדמומיות. המחיר למכל של 150 מ"ל: 212 שקל.

GLOWING TANNING OIL SPF6 DIAM'SUN – תרסיס שמן המקנה לעור מראה שזוף זוהר ומנצנץ, הודות לרסיסי היהלומים שהוא מכיל, תוך הזנת העור והגנה עליו מפני פגיעת קרני השמש. המחיר למכל של 150 מ"ל: 258 שקל.

AGE SUN EYE – קרם הגנה 30 spf לעיניים בעל 2 פעולות: גם קרם עיניים אנטי איג'ינג עם קומפלקס ה"לונג וי" וגם הגנה טוטאלית המעניק 3 פעולות אנטי איג'ינג מתקנות : פעולה מתקנת לתאים , פעולה כנגד עיגולים כהים, ונפיחות ופעולה כנגד קמטים ורפיון.
תכולה : 15 מ"ל מחיר: 278 ₪

15UNI BRONZE SPF – קרם הגנה ייחוידי : לחות עם צבע ומקדם הגנה 15 spf.

נלחם כנגד כתמים חומים והיפר- פיגמטצייה. מעניק לעור גוון ושיזוף אחיד בגלל הפיגמנט שמכיל. לשימוש לבד כלחות עדינה עם מקדם הגנה וצבע או מעל הקרם.
תכולה : 50 מ"ל מחיר: 218 ₪

החומרים הפעילים:

NUCLEIC DEFENSE – פורמולת פטנט בלעדית המבוססת על DNA ו-.HELIOTROPINE

DNA – ראשי תיבות באנגלית של חומצה דאוקסיריבונוקלאית (Deoxyribonucleic Acid (. חומצה זו נמצאת בתאים של כל אורגניזם חי ויש לה תפקיד חשוב בהתחדשותם. ה- DNAשנמצא במוצרי השמש מופק מחיטה. יש לו תפקיד חשוב בקליטת קרני השמש המסוכנות במקום ה-DNA הטבעי ובליחוח העור. HELIOTROPINE – פפטיד הדומה בפעילותו ל- MSH, הורמון טבעי הממריץ את ייצורו של המלנין, המגן על העור מפני הקרינה. בנוסף, ה- HELIOTROPINE מונע תופעות אלרגיות, נפיחויות ופריחות בעור.

תמצית אלוורה – עוזרת בשמירת הלחות בעור על-ידי מניעת התנדפות המים שבתוכו וגם מעודדת את גדילת התאים.

חמאת אגוז שיאה (קריטה) – מלחחת את השכבה הקרנית בעור, ממריצה ייצור תאים חדשים, מזינה, מרככת את העור ומרגיעה גירויים.

תמצית דמדמניות ((Cuurant – מסייעת בתהליך סילוק התאים המתים וחשיפת התאים החדשים המגינים על העור.

Enteline – אצה אדומה המפחיתה גירויים ומשפרת את התחושה בעור רגיש.

מאיץ מסנני שמש – שילוב של חומצות שומן חיוניות (כמו חומצה אולאית וחומצה לינולאית) וטירוזין: חומצת אמינו המפעילה את תאי המלנוציטים (תאי העור החיצוניים) להגנה מפני קרינה על-סגולית.

שמן חוחובה – מספק את חומצות השומן החיוניות לעור, מחדש ומחזק את המעטה ההידרו-ליפידי (שילוב של שומן ומים) ומגן על העור מפני נזקי הסביבה.

שמן נר הלילה – מחזק ובונה מחדש את החומר הבין-תאי ובכך מרכך את העור ומונע את התייבשותו.

שמן נבט חיטה – שמן עשיר בחומצות שומן חיוניות המזינות את העור וגן בחומרים פעילים נוגדי חמצון המגינים על התאים.

GUINOT PARIS היא החברה המובילה והמתקדמת ביותר לטיפוח העור והצערת פנים ללא ניתוח בשוק הקוסמטיקה המקצועית, עם ניסיון של יותר מ-40 שנה. מגוון הטיפולים והתכשירים של החברה נועדו לתת פתרון לבעיות עור שונות, תוך התאמה לכל סוגי העור. הטיפולים ניתנים אך ורק במסגרת מרכזים אסתטיים מורשים ואתרי ספא מובחרים, על-ידי קוסמטיקאיות שהוכשרו לכך במיוחד.

את סדרת מוצרי השמש ניתן להשיג בכל מרכזי האסתטיקה ואתרי הספא המובחרים, המורשים על-ידי GUINOT PARIS.

לפרטים נוספים: מדי מיכאלי – מכון יופי במרכז. פל':0502901111 רח' הרצל 110 ראשון לציון