לימודי רפואה טבעית – מה זה אומר לך?

מהם לימודי רפואה טבעית?

לפני שנבין מהם לימודי רפואה טבעית, הבא ונבין לרגע מהי הרפואה הטבעית.

אנו רגילים לחשוב כי כאשר מחלה או צרה באה ומתרחשת על הגוף, עלינו לנסות לרפא את המחלה, לדכא את הסימפטומים שלה וכך לרפא את הגוף מהצרה שנחתה עליו. אולם על פי לימודי רפואה טבעית אנו רואים את הדברים בצורה שונה לחלוטין.

על פי לימודי רפואה טבעית, כיום בעולם המערבי, הגוף מוצף מכל העברים ברעלים שונים המעמיסים על הגוף. המחלות באות על הגוף במטרה לנקות אותו מהעומס הרעלים שהגוף נצבר. הסימפטומים של המחלה הן הדרך של הגוף להתפטר מעומס הרעלים שהצטברו וכן, גם דרך של הגוף לאותת לנו: "הי יש לי כאן בעיה. אני צריך להחלים. אני צריך לשנות דרך חיים, המחלה עוזרת לי לנקות את הרעלים מן הגוף".

ולכן, בעוד ברפואה הקונבנציונאלית הרופאים יטפלו בסימפטומים של הבעיות שנוצרו מהמחלה, כלומר, ינסו לדכא את המחלה ואת האיתות של הגוף על כך שהוא מנקה את עצמו, על פי לימודי רפואה טבעית, הרפואה הקונבנציונאלית בעצם תדכא את הגוף מניקוי הרעלים מעצמו על מנת לרפאו ותדכא את האיתות של הגוף על רעלים המפריעים לגוף ועל סימן לעבור לאורח חיים בריא ומאוזן על מנת לאפשר לגוף לשמור על עצמו ללא רעלים.

 

מה נכלל בתחום לימודי רפואה טבעית?

לימודי רפואה טבעית כוללים הדרכה והנחיה לשמירה על אורח חיים בריא באכילה, שתיה, שינה רוגע נפשי ועוד. רבים התרגלו לאורח חיים מערבי המזיק על הרפואה הטבעית לגוף, צברו רעלים וגופם מאותת להם על הצורך בשינוי על מנת לנקות את הרעלים בגופם ולעבור לאורח חיים בריא. על פי שיטת הרפואה הטבעית על ידי לימודי רפואה טבעית כל אדם יוכל לאפשר לגופו לחיות בצורה בריאה, איתנה וחיונית, לאורך זמן.

 

היכן תוכלו ללמוד לימודי רפואה טבעית?

לימודי רפואה טבעית מקיפים ומקצועיים תוכלו ללמוד במכללת אלימה.

לימודי רפואה הטבעית במכללת אלימה מעניקים ידע והתמקצעות חסרת תקדים בתחומי הרפואה הטבעית, על ידי הגעה לאורח חיים בריא ולשורש המניע למחלה ובלימוד באימוץ מכלול מערך החיים המביא את האדם להבריא את גופו מעצמו. מכללת אלימה הוקמה על ידי הרב יובל אשרוב כשמאחוריו עשרות שנים ואינספור מקרים בהם רבים נעזרו על ידי הרפואה הטבעית

גם אתם מעוניינים בלימודי רפואה טבעית כדי לאפשר לעצמכם חיים מלאים, חיוניים ובריאים בגוף בריא ונפש בריאה?
עוד על מכללת אלימה, פרטים ומידע נוסף תוכלו לקבל בטלפון: 076-5991328