מהו פילינג רפואי?

פילינג רפואי – מה זה בעצם ?

פילינג רפואי הינו טיפול התורם למראה רענן של העור, הצערתו וחידושו. ראשית נאמר כי את וודאי מכירה סוגים שונים ורבים של פילניג – פילינג לניקוי העור, פיליניג לכל הגוף. אך מהו פילינג רפואי אמיתי? פילינג רפואי הוא טיפול מסיבי יותר של פילינג לעור, בייחוד לעור הפנים. הטיפול מיועד בדרך כלל לנשים וגברים בגילאי 40 ומעלה שעורם דורש טיפול מקיף יותר ועמוק יותר. הטיפול מומלץ לנשים וגברים של על עורם, חטטים, צלקות קטנות, כתמי שמש, פיגמנטציה ועוד.
אופן הטיפול –
תחילה נאמר כי בפילינג משתמשים בחומרים כימיים ובחומצות כימיות. לכן, מי שעורך את הטיפול הוא רופא מוסמך ומקצועי שיודע למנן את כמויות הפילינג ולבצע את הטיפול נכון שכן, אם לא עושים את הטפול נכון יש סכנה ממשית לפגיעה בעורץ
הפילינג הרפואי הוא פשוט קילוף עור כימי ובמילים אחרות, הסרת השכבות העליונות של עורנו והבהרתן. תהליך מאפשר למעשה צמיחת תאי עור חדשים ובריאים יותר. כך עורנו יהיה צעיר יותר, בריא ורענן. בטיפול הפילינג הרפואי הרופא המטפל מורח תמיסה על עורנו, שיוצרת כווייה שטחית על העור. מכיוון שכך, לאחר הטיפול נחוץ מאוד להרבות בשימוש בקרם לחות. מטרת הכוויה היא לקלף תאי העור הפגומים ולחשוף תאי עור חדשים ובריאים
במדי קוסמטיקס תהני מטיפולי הפילינג הרפואי ושאר טיפולים לפנים ולגוף כמו טיפולי יופי, אנטיאייג'ינג ועוד. כל הטיפולים הם פרי טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות המשלבות מכשור ייחודי להסרת שיער, הצערת העור, העלמת כתמים, טיפולי חמצן, טיפול בגלי רדיו והזרקות. את כל הטיפולים שאנו מציעים מבצעים רופאים כירוגיים מנוסים ותיקים באופן מקצועי. במרפאה שלנו תוכלי ליהנות מטיפולים מותאמים אישית – לפני כל טיפול צוות הרופאים שלנו מייעץ לך ומבצע בדיקות קפדניות להתאמת הטיפול.
אם את גרה באזור המרכז, או בכל איזור אחר ומעוניינת בקוסמטיקאית איכותית לטיפולי יופי, אנו מזמינים אותך ליהנות מעור חדש, מוצק ובריא. כמו כן, להכיר את צוות המומחים שלנו במדי קליניק: לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ והתאמת טיפול חייגי 050-2901111. הראשונים בטיפולי פנים.