LIFTOSOME TREATMENT

לראשונה נעשה שימוש בהידרוליזה – פעולה שמחלקת את הפרו קולגן למולקולות קטנות הניתנות לחדירה קלה ועמוקה יותר לעור. הטיפול מבוסס על שלושה שלבים עיקריים:פעולת מיצוק עמוקה, חימום העור בעזרת מסכה תרמית ופעולת החלקה ומתאימים לפני ארוע, להחייאת עור עייף ולטיפול ותיקון סימני הגיל

סיבי הקולגן מהווים כ 90% מהסיבים האלסטיים בעור. הסיבים האלסטיים אחראיים העיקריים למיצוק ולגמישות העור, כשהם נפגעים העור נראה נפול ותווי הפנים מאבדים מחוזקם.

עם התקדמות הגיל, עור הפנים מראה את אותותיו, קצב יצור הסיבים האלסטיים בתאי העור הולך ופוחת והעור מאבד מגמישותו ומחוזקו . יחד עם ההשפעות המצטברות של הזיהום הסביבתי- התוצאה היא עור רפוי, חסר חיות ומקומט.

כדי לתקן ולעצור את תהליך הפגיעה של הסיבים האלסטיים GUINOT PARIS, חברת הקוסמטיקה המקצועית והמובילה בעולם, מציגה טיפול חדש לעיצוב תווי הפנים- LIFTOSOME TREATMENT. הטיפול פותח בטכנולוגיה מתקדמת ביותר!.
לראשונה נעשה שימוש בהידרוליזה, פעולה שמחלקת את הפרו קולגן למולקולות קטנות הניתנות לחדירה קלה ועמוקה יותר לעור, אשר להבדיל משיטות קיימות נותן מענה שהוא לא רק על פני שטח העור.

הטיפול מחדש את בניית תאי הקולגן והאלסטין ובכך מפחית את עומק הקמטים וסימני ההבעה. פעולת הליפטינג מחזירה לפנים את הרכות והזוהר, ומונעת את היווצרותם של קמטים חדשים. ניתן להבחין בשיפור ניכר במראה כבר בטיפול הראשון!.

הטיפול מבוסס על שלושה שלבים עיקריים: פעולת מיצוק עמוקה, חימום העור בעזרת מסכה תרמית ממצקת ופעולת החלקה. התכשירים מכילים רכיבים פעילים החודרים היטב לעמוק העור, וגורמים לעיבוי, מיצוק והרמת העור.

השלב הראשון הוא מריחת שכבה אחידה של סרום פרו קולגן לתיקון, וחיזו'ק הסיבים האלסטיים.

PRO COLLAGEN CONCENTRATE -חומרים פעילים בסרום הממצק:

PRO COLAGEN&ALARIA ESCULENTA EXTRACT-פרו קולגן מגיע ממקור ימי ומבוצעת בו הידרוליזה:תהליך כימי שבו מתחלקת מולקולה לשני חלקים כאשר היא מגיבה עם מולקולת מים. בקולגן מתבצעת ההידרוליזה על מנת להוריד את המשקל המולקולארי שלו. תמצית צמח ה-ALARIA ESCULENTA נלחמת באנזים האחראי לשבירת הסיבים האלסטיים ושומרת על חוזקם ובריאותם.
SEAWEED EXTRACT-אצה חומה הגדלה בבריטניה. האצה יכולה לשבור סיבי קולגן ואלסטין על מנת להלחם ברפיון וחוסר האלסטיות בעור.
VITMIN C-מצוי בפירות טריים וירקות, חיוני לפעילות תקינה של מערכות העור. תפקידו להגן על העור וממברנת התאים ע"י לכידת רדיקאלים חופשיים ומניעת התפתחותם. ממריץ יצירת סיבי קולגן ע"י פעולה אנזימטית ובעל אפקט הבהרה ע"י איזון אנזים הטירוזינט.בנוסף מחדש את התאים ומעניק לעור גוון אחיד.
SHEA BUTTER-חמאת שיאה המופקת מאגוז פרי עץ השיאה. מכיל ויטמין F השומר על שכבת הקרנית ומלחח אותה. מכיל ויטמין A הממריץ יצור תאים חדשים בנוסף מכיל ריכוז גבוה של טריגליצרידים(המכילים חומצות שומן חיוניות) בעלי פעילות מזינה לרקמות, מתאים במיוחד בתור טיפול בכתמי אקנה

בשלב השני מתבצע אפקט החימום ע"י מריחת מסיכה תרמית מיוחדת שמחממת את העור ומבצעת שתי פעולות בו זמנית:הגברת זרימת הדם וחילוף חומרים בתאי העור. בנוסף המסכה מעניקה את אפקט המתיחה באופן מיידי על פני שטח העור.

THERMOLIFT MASK -חומרים פעילים במסכה תרמית ממצקת:

קלציום סולפט- בזכות הפעולה התרמית שהוא מבצע ניתן להחדיר באופן מוחלט את החומרים הפעילים לעור.
תמציות תפוז וקפסולות של ויטמין C- מבהירים את העור ומזרזים ייצור סיבי אלסטין וקולגן.

לסיום והשלמת הטיפול מתבצעת פעולת החלקה ע"י מריחת סרום אנטי איג'ינג בעל רכיבים ביו פפטידים.רכיבים אלו מפחיתים קמטים ומחזקים את מבנה המטריצה העורית. בסוף שלב זה הדם עולה לשכבה העליונה של העור מגיע לתאים ומעניק תחושת רעננות.

-ANTI-AGING SERUM חומרים פעילים בסרום אנטי איג'נג

PRO COLLAGEN- הפפטידים המתקבלים מפעולה ההידרוליזה חודרים בקלות רבה יותר לעור, משתחררים לפני שטח העור ועוזרים בעידון קמטים וקמטוטים.
BIOPEPTIDES EL AND CL-חומצה פלמטיק (חומצת שומן) שהורכבה על גבי פפטידים. החומצה חודרת לעור בצורה אופטימלית ומבצעת המרצה של ייצור סיבי קולגן תוך שמירה על הקיים, משחזרת רקמות, מחזקת את העור ומשפרת את האלסטיות והפחתת הקמטים, בדומה לשיטת טיפולי חמצן .
SEAWEED EXRTACT – נוגדת שבירת אלסטין וקולגן.
KARITE OIL-מכיל חומצת שומן החיונית להזנת העור.
OLIVE WAX –וקס טיבעי הנמס ב-30 מעלות כאשר הוא בא במגע עם העור. לוקס הטיבעי תכונות של החלקה ורכות.

PARIS GUINOT היא החברה המובילה והמתקדמת ביותר לטיפוח העור בשוק הקוסמטיקה המקצועית, עם ניסיון של יותר מ-40 שנה. מגוון הטיפולים והתכשירים של החברה נועדו לתת פתרון לבעיות עור שונות, תוך התאמה לכל סוגי העור. הטיפולים ניתנים אך ורק במסגרת מרכזים אסתטיים מורשים ואתרי ספא מובחרים, על-ידי קוסמטיקאיות שהוכשרו לכך במיוחד.

אורך הטיפול כ-60 דקות, ניתן להזמין בכל מרכזי האסתטיקה ואתרי הספא המובחרים, בין היתר אצל מדי מיכאלי ,קוסמטיקאית בראשון לציון  המורשים על-ידי GUINOT PARIS.
מחיר:450 ₪ לטיפול בסדרה בת 4 מפגשים.

מחיר טיפול בודד 500 ₪

מדי מיכאלי 0502901111 רח' הרצל 110 ראשון לציון