טיפול בגלי רדיו

טיפול בגלי רדיוטיפול בגלי רדיו

כיום הודות לשימוש בגלי רדיו ניתן "לעצור את הזמן" ולהימנע מהזדקנות עור

הפנים. טיפול בגלי רדיו אינו טיפול פולשני ומכאיב כפי שמוכר לנו משיטות שעברו זמנן.

לאחר הטיפול תהיה אדמומיות מסימת בעור ואת תוצאות הטיפול נראות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון.

אורך הטיפול הינו בין 45 דקות עד כשעה.

הטיפול הינו מומלץ לגילאי 30+ אך בהחלט זה תלוי בעור הפנים של המטופל.

מדי קוסמטיקס מבצעים טיפולים בגלי רדיו וטיפולי חמצן מתקדמים , תוך שימוש במכשור טכנולוגי המתקדם ביותר.

טיפול בגלי רדיו – להצערת עור הפנים

 מי מאיתנו לא היה רוצה להיראות צעיר יותר ובעל עור פנים יפה וחלק יותר? זה חלומם של אנשים מזה שנים רבות, ולכן זה כלל לא מפתיע שבמרוצת השנים פותחו שיטות שונות להצערת עור הפנים. אם בעבר היה נהוג לעשות את זה בעזרת שיטות פולשניות וכואבות, הרי שהיום אפשר לעשות את זה בעזרת טיפולים שכלל לא גורמים לכאב, ואחת מהאפשרויות הטובות הן טיפול בגלי רדיו לעור הפנים.

טיפול בגלי רדיו – אינו פולשני ואינו כרוך בכאב

טיפול בגלי רדיו זה טיפול שלוקח בערך 45 דקות, והוא אינו כואב בשום שלב, כך שאין סיבה לוותר עליו בגלל החשש מהכאב. כמו כן, כתוצאה מכך שכלל לא מדובר על טיפול פולשני, גם לא צריך להתאושש אחריו, כי מלבד האדמומיות הקלה שתופיע במקום המטופל, לא יהיה כל סימן לגלי הרדיו. המומחים מדברים על כך שכבר מגיל שלושים אפשר להתחיל לעשות את הטיפולים האלה, אך אין ספק שבסופו של דבר מה שקובע זה עור הפנים של המטופל, כי לכל אחד מאיתנו יש קצב הזדקנות שונה.

לבצע את הטיפול במקום מקצועי

 חשוב ביותר לדעת שיש הרבה מקומות שבהם ניתן לעשות טיפולים של גלי רדיו, אך לא בכל מקום ניתן לקבל את השירות הטוב ביותר. מעבר לכך שצריך שיהיה במכון הקוסמטי ציוד מתקדם שבעזרתו אפשר יהיה לעשות את הטיפולים, כדאי גם לשים לב שפונים אל אנשי מקצוע מנוסים ביותר בתחום. מכון מדי קוסמטיקס זו בחירה טובה לכל מי שרוצה ליהנות מטיפול עם תוצאות מושלמות!

 טיפול בגלי רדיו עושים רק אצל מדי קוסמטיקס. לפרטים: 052-2901111