טיפול להחייאת העור

טיפול חמצן

טיפול חמצןטיפולי החמצן או בשם הלועזי טיפולי אנטי אייג'ינג הינו טיפול המזין את תאי העור שלנו באמצעות חמצן. הטיפולים נותנים מענה מתקדם לבעיות עור, כגון: אקנה, כתמי עור, כתמי פיגמנטציה, קמטוטים, קטמי שמש ועוד. הטיפול בחמצן גורם לקילוף עמוק של של העור וחידוש תאי העור.

במהלך הטיפול המטופל יהיה מחובר למסכת חמצן בה ישנם ויטמינים אשר תנקז את כל הפסולות המצויות בתאים. לאחר הטיפול נימרח בקרם הגנה ומסנן קרינה.

היום אין כמעט בחורה אחת בישראל ובעולם כולו שלא ששמעה על טיפולי אנטיאייג'ינג, טיפולים למניעת הזדקנות. אנו מושפעות מטלוויזיה שבה מופיעות צעירות וככל שאנו מתקרבות לעשור הרביעי והחמישי, אנחנו חושבות שהמראה הצעיר ואיתו היופי יעלמו. מכיוון שכל אישה מעוניינת לשמור על היופי שלה ועל המראה הצעיר ורענן, ישנם טיפולים חדשניים – טיפולי אנטיאייג'ינג, או בשמם העברי טיפול- חמצן. אם כבר עסקנו קודם לכן בטלוויזיה, נאמר תחילה כי טיפולי החמצן זכו בהחלט לפופלריות רחבה בשנים האחרונות לאחר שנשים מפורסמות רבות ביצעו את טיפול החמצן והציגו מראה רענן.

 

טיפולי חמצן – שיפור ושיקום העור

 במרוצת השנים כל אחד מאיתנו עלול לסבול מתופעות שונות בעור הפנים, בין אם אלה הן תופעות של עור שאינו נושם, קמטים או כתמים שונים שנוצרות בגלל כל מיני סיבות. חשוב ביותר להבין שאם הפנים שלכם זה כרטיס הביקור הכי טוב שיש לכם לעצמכם, אז כמובן שכדאי יהיה להשקיע בהם, והיום אפשר לעשות זאת בעזרת טיפולי חמצן שונים. טיפול החמצן, שהפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות, יכולים להתאים להתמודד עם תופעות כמו אקנה, כתמים שונים על העור, חידוש תאי העור וכדומה, כך שכדאי לשקול לעשות טיפול כזה.

טיפול שאין בו כאב

 המטרה העיקרית של טיפול חמצן היא לעשות קילוף יחסית עמוק לתאי העור המתים שהיינו רוצים להחליף, ולמעשה במהלך הטיפול המטופל יהיה מחובר למסכת חמצן, ומייד בתום הטיפול יימרח קרם מיוחד לסינון קרינה. בתוך מסכת החמצן ישנם ויטמינים שעושים רק טוב לעור, כך שזה לא מפליא שהיעילות של הטיפולים האלה כל כך גדולה, ולכן זה ברור מדוע נשים, וגם גברים, מגיעים לעבור טיפולים כאלה.

טיפולי חמצן אצל המומחים

 למרות הזמינות של טיפולי חמצן ואנטי אייג'ינג, כדאי בהחלט לבדוק איפה רוצים לעשות אותם, כי לא בכל מקום שמבטיחים לכם טיפול מקצועי זה אכן מה שמחכה לכם. טיפולי החמצן יכולים להיות יעילים ביותר אם עושים אותם לא רק עם המכשור המתקדם ביותר אלא גם אצל אנשי המקצוע המובילים בתחום, ולכן מדי קוסמטיקס זו בחירה טבעית ונכונה וכדאי לכם לפנות אל המכון להזמנת תור.

טיפולי חמצן – מהלך הטיפול

 במהלך טיפולי חמצן המטופלת, ובמקרים מסוימים תתפלאו, גם מטופל, יהיו מחוברים למסכת חמצן שבה ויטמנים הבריאים לעור. מסכת החמצן והויטמנים בתוכה מנקזים את כל הפסולת המצויה בתאים שלנו. לאחר הטיפול מורחים על העור קרם הגנה ומסנן קרינה, שאף הם חשובים לשמירה על העור.
חשוב לזכור דבר נוסף אישה יקרה! בניגוד לבגדים שאת קונה שגם כן יכולים לשוות לך מראה צעיר ורענן, או כל הקרמים נגד כמתים שאת מורחת, טיפולי חמצן בפרט וטיפולי האנטיאייג'ינג בכלל אינם מוצר מדף. אין לך את היכולת להתחרט ולהחזיר את המוצר. לכן חשוב לעשות את טיפולי החמצן אצל רופאים מומחים ובמקום המתמחה באסתטיקה ובטיפולים הללו.

טיפול בחמצן ניתן לעבור בנוסף או במקום טיפול בגלי רדיו.

 לפרטים נוספים : 0502901111