מזותרפיה

לכולנו חשובה ההופעה החיצונית שלנו ואפשר להבין מדוע כולנו מוכנים לעשות לא מעט כדי להיראות ולהרגיש טוב יותר. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תוהים איך כדאי יהיה להעלים את סימני הגיל מהפנים? האמת היא, שבעידן שבו אנחנו חיים יש הרבה יותר שיטות ופטנטים שיעזרו לכם להיראות צעירים יותר, אז למה אתם מחכים? אצלנו בקליניקת הבוטיק הייחודית בראשון לציון, מדיק קוסמטיק, תוכלו לעבור טיפולים שונים ומגוונים כמו:

– מזותרפיה

– טיפולים להחייאת העור

– פילינג רפואי ועוד

מה גורם לשינוי בעור הפנים?

רגע לפני שאתם בוחרים את הטיפול המתאים לכם ביותר, כדאי יהיה לדעת כמה עובדות אודות השינויים שאתם רואים וחשים בהם. יש מספר גורמים עיקריים שמובילים לשינוי בעור הפנים ולהופעת הקמטים, והם:

– עישון

– הורמונים

– חשיפה לשמש

– גיל

מעבר לכל אלה גם השאלה מה התפריט היומי שלכם ומה אתם שותים תשפיע על איך שאתם נראים.

יתרונות הטיפול

המטרה של טיפול מזותרפיה באזור הפנים היא להפחית את הקמטים ולשפר את מראה העור. טיפול כזה יכול להתאים גם כנגד צלקות אקנה והוא מעניק לחות וגמישות לעור. בטיפול כזה ההזרקה מביאה את הלחות ישירות לעומק שצריך בעור, מה שאומר שמייד אחרי הטיפול הראשון תוכלו לראות את השיפור. חשוב לדעת שכל אחד זקוק למספר אחר של טיפולים כך שטבעי לראות אדם שאחרי שלושה טיפולים יחוש בהבדל לעומת אחרים שיצטרכו לעשות מספר נוסף של חזרות. שווה להשקיע בהופעה החיצונית שלכם ואתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לעשות זאת בצורה מושלמת.