פוטורגוביניישן

טיפולי פוטורגוביניישן

טיפולי פוטורגוביניישן

פוטורג'וביניישן הינה שיטת טיפול חדשנית אשר מטרתה הינה טיפול בעור, חידושו והקניית מראה צעיר יותרעל ידי  הבהרת כתמי עור, כתמי פיגמנטרציה והעלמת נימים. חידוש והצערת העור נעשים ע"י הבזקי אור מיוחדים החודרים לשכבות העמוקות של העור.

רוצה ליהנות מעור צעיר אך מפחדת מניתוח, בוטוקס וטיפולים פולשניים? לנו התשובה המושלמת עבורך – פוטו רג'וביניישן, הצערת פנים ללא ניתוח

פוטו רג'וביניישן – מה זה בעצם?

פוטורג'וביניישן הוא הצערת פנים ללא ניתוח לטיפול בכתמי עור כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש הגורמת לעורנו להיראות זקן. זו שיטת טיפול חדשנית שמטרתה לטפל בעור, לחדש אותו ולשווה לך מראה צעיר על ידי הבהרת כתמי עור, כתמי פיגמנטרציה והעלמת נימים.
חידוש העור והצערתו נעשים באמצעות הבזקי אור מיוחדים החודרים לשכבות העמוקות של העור, מחדשת אותו והופכת אותו לבריא יותר וצעיר יותר. הצערת פנים ללא ניתוח הוא בדרך כלל טיפול עבור נשים, וגם גברים, שחצו את גיל הארבעים ומעוניינים בחידוש העור לאחר שנים רבות של חשיפה לנזקי השמש ולנזקי האוויר. הצערת פנים ללא ניתוח,  טיפול בטכנולוגיה חדשנית ביותר של העת האחרונה. אם גם את רוצה ליהנות מטיפול הצערת פנים ללא ניתוח את מוזמנת לחייג אלינו ולהייעץ עמנו ולקבל פרטים נוספים והצעת מחיר.

פוטורג'וביניישן זו בחירה נכונה

מי מאיתנו לא היה רוצה להמשיך להיראות צעיר אפילו כשכבר עברו השנים ואפילו אחרי שהוא כבר נחשף לשמש במשך שנים ארוכות ? מסבר שזו שאיפה של הרבה נשים וגברים, ולכן זה לא מפליא שמושקעים הרבה משאבים בנושא הזה. אחד מהדברים הבולטים ביותר שנראים לעין אשר נגרמים כתוצאה מהשמש, אלה הם אותם כתמי פיגמנטציה וכתמים אחרים. במידה וגם לכם יש כתמים כאלה על הפנים ואתם מרגישים שזה גורם לכם להיראות מבוגרים יותר, היום יש טיפול חדשני שיוכל לשנות את המצב ואפילו לא יכאב לכם, והטיפול הזה הוא לא אחר מאשר פוטורג'וביניישן.

טיפול יעיל ללא כאב

פוטורג'וביניישן זה הטיפול החדשני ביותר בתחום של הסרת כתמי הפיגמנטציה השונים, והוא מתבצע למעשה בעזרת הבזקי אור מיוחדים. לכן הוא כל כך מתאים לכל אותם האנשים שלא רוצים לעשות ניתוחים פולשניים ולכל האנשים שלא רוצים להזריק בוטוקס, כי כאן מדובר על טיפול שלא פוגע בעור ואינו כולל כאב. הטיפול הזה מהיר ביותר ומוביל לתוצאות מאוד טובות, כך שזה כלל לא מפתיע שעוד ועוד אנשים בוחרים לעבור טיפולים כאלה וליהנות מהתוצאות שלהם. מראה העור שלנו משפיע באופן ישיר על מה שאנחנו חושבים עלינו, ואין ספק שהיום אנשים מוכנים לעשות לא מעט כדי להיראות צעירים יותר. אם גם אתם רוצים להיראות צעירים אך אתם לא מוכנים לסבול כאב לשם כך, אז אין ספק שטיפול כמו פוטורג'וביניישן שנעשה בעזרת הבזקי האור הבלתי מזיקים זה בהחלט טיפול שיוכל להתאים לכם.