פילינג רפואי

פילינג רפואי – לריפוי והחייאה של העור

מדי מיכאלי , קוסמטיקאית בראשון לציון ,  על פילינג ותפקידו . ברצוני להבהיר לכם כמה תובנות לגבי הפילינג שעורכים בתקופות החורף וכמה מהטעויות הבסיסיות שנפוצות לגבי העיניין: אז יש קונצנזוס לגבי מטרת הפילינג שהיא חידוש העור, העלמת כתמי שמש וגיל, טיפול מקיף לאנטיאייג'ינג וכו… כדוגמת פילינג רפואי לעור יפה ובריא להשגת המטרה. הצרכנים טועים לעיתים לחשוב שאם מעט חומצה זה טוב, אז יותר זה יותר טוב. הציבור עסוק אודות האחוזים, אך לעיתים קרובות אין להם את ההבנה לגבי התפקוד המורכב ותגובות שיש לכימיקלים על העור. הם גם לא מודעים לחשיבות הפורמולה כשלם ולא רק כמרכיבים פעילים. השאלה היא "מהי המטרה"? אם העור יפה ובריא, אז הגישה של מינונים נמוכים היא בד"כ הבחירה הטובה.
"מה עלול לקרות?" משתמשים ב-AHA לטיפול בבעיות בעור בעקבות נזקי הסביבה ותהליך ההזדקנות, אולם שימוש עודף עלול לגרום למצבי עור חריפים יותר ולפגיעה בעור. היפר-פיגמנטציה היא התגובה נפוצה לעודף טיפול עם פילינג כימי שטחי. ההיפר פיגמנטציה עלולה להתרחש באיזורים שבהם הכימיקלים נספגו לעומק וכתוצאה מכך גרמו לדלקת ועוררות של המלנוציטים שיגיבו בייצור מלנין להגן על העור מפגיעה. עודף עוררות של העור עלולה להביא להתפרצות אקנה, המובילה להתפרצויות נוספות לאחר הטיפול וכן להיפר פיגמנטציה דלקתית (PIH). זו סיבה נוספת לטפל ע"פ פרוטוקול טיפול בגישה של מינונים נמוכים.
אז מה עושים? : יש צורך בתוכנית טיפולית יעילה לשמירה על העור המוצרים לטיפול יומי מכילים AHA, פפטידים, וMMPI ומרכיבים מתקדמים אחרים המכוונים למצבי עור מסויימים. הטיפולים המקצועיים בקליניקה , כמו טיפול בגלי רדיו  מגבירים את תחלופת התאים בקצב מהיר יותר מן הקצב הטבעי אצל אדם בוגר, קצב תחלופת התאים פוחתת עם הגיל. קולגן ואלסטין, המרכיבים העיקריים של מבנה התמיכה של העור מצטמצמים גם הם. ניתן להישתמש בטיפולים ביעילות להילחם בשינויים הבאים עם הזדקנות העור, כגון עור מזדקן, אקנה , רוזציה, היפר פיגמנטציה.

 פילינג רפואי עושים רק אצל מכון מדי קוסמטיקס! לפרטים: 050-2901111