הטיפולים שלנו

כבר מעל 40 שנה חברת הקוסמטיקה Guinot Paris הינה פורצת דרך בטכנולוגיית היוניזציה ובשילובה עם חומרים פעילים.

מיומנות זאת, הפכה את טיפול ההידרדרמי לסימן דרך בעולם טיפולי היופי והאסטטיקה ומהווה את הטיפול המפורם והפופולרי ביותר בעולם . טיפול ההידרדרמי הפך לכוכב כל הטיפולים בכל העולם המועדף גם על כוכבי הוליווד בניהם ג'ין פונדה, נעמי קמפבל, מל גיבסון ואף על קייט מידלטון דוקסית אנגליה החדשה.

טיפול ההידרה דרמי עונה לכל הציפיות שלך מטיפול פנים:

שלב החדרת חמצן:
במהלך הטיפול, מתבצעת החדרת חמצן לעור הפנים, המתאפשרת באמצעות אלקטרודה נוספת, העובדת בתדר גבוה. לאחר מריחה של קרםחמצן מרוכז, נעשה עיסוי על הפנים עם האלקטרודה המשודרגת המאפשרת לתהליך לקחת 5 דקות בלבד. פעולה זו מגבירה את זרימת הדם מסלקת רעלים מזרימה את החמצן לפנים ומותירה את העור במראה חיוני ובגוון אחיד.

שלב היוניזציה הכפולה:

שיטת היוניזציה הכפולה מכפילה את עוצמת הטיפול ומאפשרת פרוטוקול טיפולי חדש מדוייק המחדיר לעומק העור כל סוג של חומרי פעילי בהתאם למצב העור ויעדי היופי של כל לקוחה ולכן מעניק תוצאות יופי, בריאות והצערה ברורות וגבוהות יותר.

היוניזציה הכפולה מחדירה חומרים פעילים מרוכזים- בעלי מטען שלילי אשר מצליחים כעת לחדור לעומק העור ומאפשרים אף הם תוצאות מכופלות של יופי ותיקון בעומק העור.

הטיפול נעשה באמצעות תדר ישר ובעזרת אלקטרודות משודרגות- אלקטרודות המכשיר משלבות אלקטרודת גליל וכדור באותה האלקטרודה-מאפשר דיוק רב יותר בזמן הטיפול ולהחדרה של החומרים הפעילים גם באיזור הפנים, גם באיזור המחשוף וגם באיזור העדין סביב העיניים.

אלקטרודות הגליל מחדירות את החומרים הפעילים באזורים של הפנים, הצוואר והמחשוף אלקטרודות הכדור מחדירות את החומרים הפעילים בסנטר, העיניים, סביב הפה ובקמטי ההבעה. שיטת היוניזציה הכפולה מעניקה נוחות מקסימאלית ללקוחה מאחר והיא ממוקדת על אזור הפנים בלבד (ולא עוברת דרך הגוף) מאפשרת ביטחון מלא בזמן הטיפול ושוללת תופעות לוואי (עקצוצים/טעם מתכתי בפה) לחלוטין.

שלב הנאה ורוגע:

הטיפול מסתיים בעיסוי מפנק ומרגיע ומסכה טיפולית המותאמת ליעדי היופי של כל לקוחה . את הטיפול החדש ניתן לקבל בכל מרכזי האסתטיקה ואתרי הספא המובחרים המורשים על-ידי GUINOT PARIS.פרטים על המיקומים אפשר לקבל בטלפון .03-9258880 GUINOT PARIS היא החברה המובילה והמתקדמת ביותר לטיפוח העור בשוק הקוסמטיקה המקצועית, עם ניסיון של יותר מ-40 שנה. מגוון הטיפולים והתכשירים של החברה נועדו לתת פתרון לבעיות עור שונות, תוך התאמה לכל סוגי העור. הטיפולים ניתנים אך ורק במסגרת מרכזים אסתטיים מורשים ואתרי ספא מובחרים, על-ידי קוסמטיקאיות שהוכשרו לכך במיוחד.

לפרטים נוספים: מדי מיכאלי 0502901111 רח' הרצל 110 ראשון לציון