הצרת היקפים

בכל גיל אנחנו רוצות להביט על עצמנו במראה ולשמוח עם הדמות הנשקפת מתוכה. בכל גיל אנו רוצות להתלבש באופן חופשי מבלי לנסות להסתיר איזשהו איבר. בכל גיל אנחנו רוצות ללכת לים עם בגד ים ולחוש נפלא עם הגוף, עם מצב העור ברגליים, בידיים, באזור המחשוף ועם מידות ההיקפים במותניים, בירכיים, בבטן, בישבן ובכל מקום אחר.

במילים אחרות: כולנו נשמח לקבל את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו, ללא ביקורת ושיפוטיות, אבל קל יהיה יותר לעשות זאת אם נטפח את הגוף ונעניק לו טיפולים שיש בהם ממידת האהבה והשבת הנעורים. טיפולים החפים מתופעות לוואי מסוכנות, טיפולים שלא ירוקנו לכן את חשבון הבנק, טיפולים מפנקים שאינם כרוכים בכאב, טיפולים בלתי פולשניים העובדים בהרמוניה עם מערכות הגוף, מנקים ומטהרים אותו מרעלים וחומרי פסולת, מחזקים אותו ומשיבים אותו כמה וכמה שנים לאחור.

ישנן שיטות רבות בעולם הקוסמטיקה והפלסטיקה להשגת תוצאות כאלו או אחרות. למדי מיכאלי יש תפישת עולם בריאותית הרואה את הגוף והנפש כמכלול, לכן בחרנו בשבילך שיטת טיפול ייחודית העושה שימוש בתכשירים ארומתרפים בלבד, נקיים וטהורים מכימיקלים. את התכשירים הייחודיים הללו נמרח על גופך ונעטוף את האזורים שתרצי להצר בתחבושות מיוחדות.

התוצאות לא יאחרו לבוא:
לא תתבקשי להמתין לא חודש, לא שבוע ולא יומיים, כדי לראות את התוצאות, גם לא נבהיר לך שרק אחרי כמה טיפולים או עם סיום סדרה של 10 טיפולים תזכי לראות תוצאות. כשעה אחת בלבד לאחר הטיפול, תוכלי לעלות על המשקל ולגלות שהורדת בכ800 גרם. כך בכל טיפול וטיפול.

כיצד נוצר הקסם?
לחומרים הארומתרפיים יש יכולת מופלאה לחדור לעור, לנקות אותו מרעלים וחומרי פסולת ולהמיס את השומן המיותר. הידעת שבמהלך 10 טיפולים תורידי ליטר וחצי של טיפות שומן?

תוצאות מעולות נוספות מלבד הצרת היקפים
• לטובת בריאותך יצומצמו ריכוזי שומן בזרועותיך, בירכיים, בישבן, במותניים ובגב
• ריכוזי הצלוליטיס ימוזערו במידה ניכרת
• סימני מתיחה יטושטשו
• קמטים, קמטוטים צלקות וכתמי פיגמנטציה ייעלמו
• הישבן ימוצק ויורם
• הבטן תיראה אסופה וחזקה יותר
• מרקם העור יקבל צבע אחיד ויראה בריא ורענן עד לבלי הכר.
• זרימת הדם תהיה חזקה ורעננה יותר.

empire of beauty
זה שם החברה הנפלאה שפתחה את שיטת E.B.T הייחודית הרשומה כפטנט עולמי.
שיטה זכתה לפרסים רבים בתחום הקוסמטיקה המתקדמת. החברה פתחה מגוון רחב שח מוצרים המאפשרים לבנות למענך תכנית טיפולים אישית שתגשים את החלומות הספציפיים שלך.

הטיפולים נעשים בהשגחה רפואית
כל מטופלת ומטופל זוכה לאורך כל הטיפולים להשגחתה הצמודה של ד"ר נאורה מוניקה הרצמן.

ומה נותר לעשות כדי לחולל את השינוי המיוחל ולהצר את היקפייך? לצלצל אלינו ולקבוע תור!
מדי מכאלי ממתינה לכן באהבה!