עטיפות גוף

נשים יקרות, המצב הנפשי שלכן לא תמיד משקף את הגיל. רבות מכן חשות צעירות, רעננות ושופעות חיים גם בגילאים מתקדמים. אז הנפש לא משקפת את הגיל אבל מצב העור כן! הקוסמטיקה המודרנית משקיעה מאמצים רבים  לחקור ולפתח מוצרים ושיטות מחוללות פלאים לסגירת הפער הזה בין גילו של העור למה שאנו חשות בפנים.

במשך שנים רבים הופנתה תשומת הלב בעיקר לאזור הפנים והצוואר ואכן הקוסמטיקה בתחום זה התקדמה באופן מהיר ויעיל וישנן שיטות רבות, מכשור מתקדם וחומרים מעולים להצערת עור הפנים. קוסמטיקת הגוף נותרה מאחור, אך הצורך של הנשים להיראות טוב מכל הזוויות רק הלכה וגברה.  כולנו רוצות להתלבש מבלי לחשוב מה ראוי להסתיר כדי שהגיל לא יתגלה! התחושות הנשיות הללו צברו תאוצה עם השנים ובעקבותיהן נוצרה תעשייה שלמה של ניתוחים פלסטיים – כירורגים לגוף. ניתוח הוא דבר פולשני, לא טבעי ויקר הכרוך בהחלמה ממושכת ובכאב.

מחקרים חדשים נעשו כדי לספק מענה לדרישה הנשית ההולכת וגוברת להיראות נהדר ולשמחתנו הרבה בעקבות מחקרים מדעיים של חברת  empire of beauty פותחה שיטה חדשנית ויעילה E.B.T הרשומה כפטנט לשיפור מצב העור על כל אתגריו ובכל האזורים. השיטה מאפשרת להעניק ללקוחותינו טיפולים נעימים ומפנקים ובד בבד להבטיח הצרת היקפים, טיפול מוצלח ומשמעותי בצלוליטיס, חיטוב ושריפת שומנים, טיפול חדשני בפיגמנטציה ויצירת גוון עור אחיד, מתיחה ומיצוק העור, העלמת סימני הרזייה, העלמת קמטים וקמטוטים ובנוסף, להגברת ההשפעה המבורכת של הטיפולים והבטחת תוצאות לזמן ממושך: ניקוי רעלים מהגוף והגברת זרימת הדם.

שיטה E.B.T היא בלעדית והיא זכתה לפרסום ולפרסים רבים תחום הקוסמטיקה המתקדמת. הטיפולים נעשים בהשגחה ובלווי רפואי של ד"ר נאורה מוניקה הרצמן ולאור המגוון הרחב של המוצרים, אנו יכולים להתאים את הטיפול בצורה מדויקת לצורך האישי שלכן. הטכנולוגיה בנויה על שיטת חבישה יעילה ביותר בשילוב עם חומרים ארומתרפיים וכבר לאחר הטיפול הראשון תבחינו בתוצאות הטובות שתהיינה ניכרות ביותר במצב ההיקפים וגם במתיחה ובגמישות העור.

חשוב לנו מאוד להדגיש ששיטת הארומתרפיה בחבישה, בניגוד לשיטות אחרות, אינה מצריכה שימוש בשמיכה חשמלית או בכל מכשיר אחר המכבידים על מערכת הדם ואסורים במצב של דליות ברגלים. ללא מכשירי חשמל, אך בזכות השמנים  המעולים, שריפת השומנים באזורים המטופלים גדלה פי ארבע.

שיטת  E.B.T מעולה כטיפול משלים לתהליכים של דיאטה,  ניקוי הגוף מרעלים ומפסולת וצום מרפא.

להצרת היקפים משמעותית אנחנו ממליצות על סדרה של 10 – 12 טיפולים. בתום הסדרה תקבלו הכוונה אישית כיצד לשמור על המידות ובאיזו תדירות לבוא לטיפול משמר.