קוסמטיקאית תל אביב

קוסמטיקאית רפואית בתל אביב

בשנים האחרונות ניתן לראות את התפתחות בתחום הקוסמטיקה הבאה לידי ביטוי גם בענף חדש- קוסמטיקה רפואית. מטרתה של קוסמטיקה רפואית היא לאפשר לקוסמטיקאית לעשות שימוש בכלים אשר יסייעו לה במקרים שונים כמו אקנה או סבוראה.

כיצד ניתן לקבל הסכמה ולהתחיל לעבוד כקוסמטיקאית רפואית

העוסקים במקצועות פרא רפואים זקוקים לקבלת רישיון מטעם משרד הבריאות. קוסמטיקאית אשר מעוניינת להפוך לקוסמטיקאית מוסמכת צריכה לסיים בהצלחה את הלימודים בבית ספר לקוסמטיקה המאושר על ידי משרד הבריאות. במהלך השהייה בבית הספר על הקוסמטיקאית לעתיד לעבור בהצלחה מבחן הסמכה עיוני ומעשי. קוסמטיקאית פרא רפואית עובדת במכון יופי או בבית.

בשונה מקוסמטיקאית רגילה אשר עובדת על שכבת העור העליונה עם חומרים שאינם חודרים לשכבה החיצונית של העור, קוסמטיקאית פרא רפואית כמו מדי קוסמטיקס מציעה טיפולים חדשים המבוססים על מכשור מתקדם.

קוסמטיקאית תל אביב

 אילו טיפולים קוסטיקאית פרא רפואית מציעה וגם קוסמטיקאית תל אביב

הגיעו לפגישה מקדימה

על מנת להתרשם ולבחור את הקוסמטיקאית המתאימה ביותר חשוב מאד להגיע לפגישה מקדימה. הגעה לפגישה מקדימה מסייעת לכם להבין האם מדובר באשת המקצוע עליה ניתן לסמוך. במהלך הפגישה עם הקוסמטיקאית אל תהססו לשאול אותה באשר להסכמתה כקוסמטיקאית רפואית וכן שאלו לגבי המכשור בו היא עושה שימוש.

האם מדובר במקום נקי

בעת הפגישה המקדימה בחנו את המקום –האם מדובר במקום נקי או שמא מדובר במקום בו אין הקפדה על ניקיון. כאשר זה מגיע לעור הפנים שלכם הציפייה היא כי המקום יהיה נקי.

האם הקוסמטיקאית מקבלת כמה לקוחות בבת אחת

בשל הפופולריות קוסמטיקאיות רבות עשויות לקצר את התורים ולקבל כמה פציינטים בבת אחת. שאלו את הקוסמטיקאית האם היא נוהגת כך ובהתאם לתשובתה קבלו את ההחלטה. האם מתאים לכם או שמא עליכם לחפש קוסמטיקאית אחרת.

לסיכום

אין ספק כי כיום ניתן למצוא לא מעט קוסמטיקאיות רפואיות בתל אביב ולכן חשוב מאד לעצור ולבחון היטב את ההיצע בטרם קבלת ההחלטה.